Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Październik 26, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Przegląd Sportowy Onet z pięcioma formatami na mundial. Radosław Majdan wśród prowadzących

Jednym z prowadzących "Misję Katar" i "Studio meczowe" będzie Radosław Majdan (fot. Piotr Molęcki/East News)

Przegląd Sportowy Onet na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej planuje pięć nowych formatów redakcyjnych, w tym dwa programy wideo.

Pierwszy z formatów wideo to codzienna, poranna "Misja Katar", którego gospodarzami rotacyjnie będą Jarosław Koliński, Łukasz Olkowicz i Radosław Majdan, były bramkarz reprezentacji Polski w piłce nożnej, który w październiku dołączył do newsroomu sportowego Ringier Axel Springer Polska.

Czytaj też: Polsat Sport z programem publicystycznym o piłkarskim mundialu

Prowadzący mają rozmawiać z gośćmi w studiu i łączyć z wysłannikami do Kataru: Izabelą Koprowiak, Dariuszem Dobkiem i Robertem Błońskim. – W "Misji Katar" podsumujemy najważniejsze wydarzenia minionego dnia i zapowiemy najciekawsze wydarzenia nadchodzącego dnia – zapowiada Jacek Stańczyk, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego Onet.

Z kolei przy spotkaniach Polaków na mundialu nadawane będzie "Studio meczowe". Format pojawiać się ma przed i po meczach polskiej kadry. W programie występy biało-czerwonych będą zapowiadane, a następnie analizowane z udziałem gości. "Studio meczowe" również poprowadzą Jarosław Koliński, Łukasz Olkowicz i Radosław Majdan.

– Ponadto planujemy też trzy tekstowe formaty redakcyjne, które będziemy publikować od początku listopada, w oczekiwaniu na największą piłkarską imprezę tego roku – informuje Jacek Stańczyk.

Czytaj też: Ruszył "Katar Express". Tomaszewski i Szczęsny ekspertami "SE" na mundial

Będą to: "Korzenie kadry" (rozmowy z obecnymi kadrowiczami i osobami związanymi z kadrą przed mundialem), "Polskie mundiale" (historia występów Polaków na mistrzostwach świata) i "Ikony mundialu" (rozmowy z polskimi i zagranicznymi piłkarzami występującymi na międzynarodowych turniejach).

W trakcie mundialu w Onecie bez zmian pozostaje program "Misja sport". – Na pewno będzie się w nim pojawiał wątek piłkarski, ale będziemy rozmawiać też o innych dyscyplinach – deklaruje Jacek Stańczyk. Przypomina, że trwać będzie np. sezon skoków narciarskich, a kończyć sezon tenisowy.

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Katarze rozpoczną się 20 listopada i potrwają do 18 grudnia.

Czytaj też: Borek i Laskowski skomentują mecze Polaków na mundialu w Katarze

(KOZ, 26.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.