Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 14, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Podróże pociągiem w Jakdojade promowane w kampanii

Razem z nową funkcją w Jakdojade ruszyła kampania reklamowa #KolejNaJakdojade (fot. materiały prasowe)

Jakdojade wprowadza planner podróży kolejowych. Ruszyła kampania, którą dla Jakdojade przygotował dom mediowy MediaHub.

Innowacja Jakdojade dla podróżnych w całej Polsce oznacza możliwość skorelowania przesiadek i wygodniejsze przejazdy nie tylko autobusami, tramwajami czy warszawskim metrem, ale także pociągami krajowymi i wybranymi międzynarodowymi. Śledzenie połączeń kolejowych było dotąd możliwe w Jakdojade wyłącznie w dużych aglomeracjach, czyli tam, gdzie funkcjonuje kolej miejska i podmiejska.

Czytaj też: Ogilvy przejmuje od PZL obsługę Żabki, która rusza z nową platformą komunikacyjną

Razem z nowa funkcją w Jakdojade ruszyła kampania reklamowa #KolejNaJakdojade, która powstała w efekcie współpracy Jakdojade, domu mediowego Mediahub Poland oraz Ringier Axel Springer Polska.

W ramach komunikacji digital wykorzystywane są banery (desktop, mobile, smsy). Dodatkowo prowadzone są działania w social mediach (FB, Instagram, TikTok) oraz w aplikacji.

Czytaj też: Wokalista Michał Szpak w kampanii serialu "To nie ze mną" Stopklatki

(AMS, 14.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.