Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ogilvy przejmuje od PZL obsługę Żabki, która rusza z nową platformą komunikacyjną

Nowe pozycjonowanie marki i hasło mają pokazać, że Żabka to coś więcej, niż wygodne zakupy (fot. materiały prasowe)

Dziś sieć sklepów Żabka rusza z kampanią reklamową, w której wprowadza nową platformę komunikacyjną pod hasłem "Uwolnij swój czas".

Żabka rezygnuje tym samym z wykorzystywanego od kilku lat hasła "Mały wielki sklep" i realizowanej od ponad sześciu lat komunikacji.  O tym, że Żabka rezygnuje z pracy z PZL, która obsługą Żabki zajmowała się od 2015 roku, i że planuje zmianę komunikacji, informowaliśmy w "Presserwisie" już w listopadzie 2021 roku.

Nowe pozycjonowanie marki i hasło mają pokazać, iż Żabka to coś więcej, niż wygodne zakupy: dostarcza gotowych rozwiązań mających sprawić, że klienci zyskują czas wolny, który mogą przeznaczyć na to, co jest dla nich najistotniejsze.

Kampania obejmuje  telewizje, radio, prasę, internet, OOH i kina. W sieci nowe hasło ma zostać dopełnione hasztagiem #mamtowzabce, skierowanym do młodszych konsumentów.

Koncepcję kreatywną stworzyła agencja Ogilvy. Za działania w kanałach digital i social mediach odpowiada agencja Cukier, za zakup mediów - SparkFoundry, a za materiały BTL - Just.

(AMS, 12.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.