Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 30, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Rzeczpospolita" z SoDA Awards 2022 za rzetelne przekazywanie informacji o branży IT

"Rzeczpospolita" została nagrodzona za wspieranie branży IT (fot. Gremi Media/materiały prasowe)

Dziennik "Rzeczpospolita" otrzymał nagrodę SoDA Award 2022, przyznaną po raz drugi przez Organizację Pracodawców Usług IT (SoDA). To nagroda partnerska, którą "Rzeczpospolita" otrzymała za współpracę oraz rzetelne przekazywanie informacji o branży IT w mediach.

Nagrody, przyznawane m.in. w kategoriach eksport, innowacje, społeczna użyteczność i wsparcie w edukacji programistów, zostały wręczone w czwartek wieczorem podczas gali zamykającej trzecią edycję SoDA Conference. "Rzeczpospolita" została wyróżniona "za wspieranie branży IT poprzez poruszanie na łamach dziennika kwestii istotnych dla sektora". – Chcieliśmy w ten sposób podziękować za rzetelne przedstawianie informacji dotyczących branży i wyzwań, przed jakimi stoją software house’y – stwierdził Bartosz Majewski, prezes organizacji.

Czytaj też: Garmond wypowiada wydawcom lokalnym umowy kolporterskie

– Temat cyfrowej metamorfozy naszego świata jest jednym z tych, które interesują zarówno naszych redaktorów, jak i czytelników. W sumie to jeden z najważniejszych tematów światowej gospodarki, dlatego z taką uwagą mu się przypatrujemy – mówi Bogusław Chrabota, redaktor naczelny dziennika. – "Rzeczpospolita" jest liderem na rynku informacji o IT i gospodarce cyfrowej. Będziemy dbać o to, by tę pozycję zachować. Bez wątpienia liczy się nasza wiarygodność, dlatego zainteresowanie branży IT naszym tytułem jest tak mocne.

(PAR, 30.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.