Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 30, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Gazeta Radomszczańska" wychodzi w nowym layoucie

"Gazeta Radomszczańska" w nowej i starej wersji (fot. Gazeta Radomszczańska)

Nowa winieta, odświeżony layout – "Gazeta Radomszczańska" w nowej szacie graficznej trafiła wczoraj do punktów sprzedaży.

Zmieniła się przede wszystkim winieta, która punktowym pomarańczowym kolorem nawiązuje do winiety portalu radomszczanska.pl. Dotychczasowa winieta funkcjonowała z pewnymi modyfikacjami od 1992 roku. Strony dostały więcej światła, uporządkowano fonty i zrezygnowano z części podlewów.

Czytaj też: Garmond wypowiada wydawcom lokalnym umowy kolporterskie

– Prace na layoutem trwały od marca. Wykonany został siłami redakcji, nie korzystaliśmy z pomocy z zewnątrz – podkreśla Andrzej Andrysiak, wydawca tygodnika.

Czytelnicy zwrócili uwagę na nową winietę: "Gazeta radomszczańska.pl". Ale ta zmiana nie oznacza zmiany tytułu. – Do winiety dodaliśmy rozszerzenie ".pl", aby podkreślić, że jesteśmy medium obecnym w różnych kanałach, w papierze i w internecie – wyjaśnia Andrysiak. 

Layout tygodnika ostatni raz był zmieniany w 2015 roku. 

"Gazeta Radomszczańska" jest wydawana od 1992 roku. W październiku 2020, jako pierwszy tygodnik lokalny w Polsce, wprowadziła paywall na swojej stronie internetowej. Jej średni nakład to ok. 4 tys. egz.

Czytaj też: Wydawca polskiej edycji "Vogue" dalej ze stratą. Duży wzrost przychodów

(PAR, 30.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.