Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 27, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Natalia Nykiel w edukacyjnej kampanii Avon zatytułowanej „Normalne, że ich dotykam”

Ambasadorką kampanii „Normalne, że ich dotykam” została Natalia Nykiel (fot. materiały prasowe)

Marka Avon startuje z kampanią „Normalne, że ich dotykam”, w której zachęca nastolatki do samobadania piersi.

To ogólnopolska kampania edukacyjna skierowana do dziewcząt od 16. roku życia. Jej celem ma być przełamanie bariery niewiedzy i wstydu związanego z dotykaniem swoich piersi poprzez wprowadzenie do szkół średnich lekcji samobadania.

Czytaj też: Magda Gessler w kampanii AleRabat

Ambasadorką kampanii „Normalne, że ich dotykam” została Natalia Nykiel, która specjalnie dla Avon napisała i nagrała piosenkę „O sobie”, w której zachęca dziewczęta do poznawania bliżej swojego ciała. Spot jest dostępny na YouTube na kanale Avon Polska, będzie promowany na Instagramie, Facebooku, YouTube, TikToku oraz Spotify.

Dodatkowo, by zaangażować nastolatki i zachęcić do samobadania, w dniach 1-16 października na TikToku zostanie zorganizowany konkurs. Zadaniem uczestniczek będzie zatańczenie do singla Natalii i zakończenie swojego tańca gestem samobadania, który artystka wykonuje w teledysku. Kampania obejmuje również działania edukacyjne w szkołach.

Za koncept kreatywny oraz realizację kampanii – w tym zakup mediów – odpowiada agencja Garden of Words, a za realizację spotu dom produkcyjny AGVE oraz reżyser Jan Dybus i operator Michał Palikot.

Czytaj też: 17 nagród dla polskich agencji na festiwalu Golden Drum

(AMS, 27.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.