Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 26, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Magda Gessler w kampanii AleRabat

W reklamach AleRabat.com Magda Gessler pokazuje, że bezkompromisowo podchodzi nie tylko do kuchni (fot. materiały prasowe)

Magda Gessler, prowadząca program "Kuchenne rewolucje" oraz jurorka w programie kulinarnym "MasterChef", zaczęła współpracę z marką AleRabat.com, która oferuje kody rabatowe i cashback za zakupy online.

W reklamach AleRabat.com Gessler ma pokazać, że bezkompromisowo podchodzi nie tylko do kuchni, ale również do zakupów internetowych, korzystając z najatrakcyjniejszych rabatów. Spoty, w których wystąpiła restauratorka, emitowane są w mediach społecznościowych takich jak Facebook czy YouTube.

Czytaj też: Canon głównym partnerem nowego programu TVN Siedem – „Perfect Picture”

AleRabat to wtyczka, która pomaga oszczędzać na zakupach internetowych. Dzięki aplikacji użytkownicy otrzymują dostęp do tysięcy kodów rabatowych, a od niedawna również do cashbacku, który pozwala odzyskać część kwoty wydanej na zakupy. Celem akcji promocyjnej jest pokazanie widzom działania wtyczki, a także przedstawienie korzyści wynikających z jej używania.

Za realizację odpowiada LifeTube, która była odpowiedzialna także za kreację, dobór oraz współpracę z Magdą Gessler.

Magda Gessler użyczała już swojego wizerunku w kampaniach m.in. sieci RTV Euro AGD czy preparatu na wzdęcia Ulgix z portfolio Hasco-Lek.

Czytaj też: GroupM: retail media z 12-proc. udziałem w rynku reklamy cyfrowej w Polsce

(AMS, 26.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.