Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 27, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP 3 Białystok ma nowego dyrektora. Pierwsza zmiana w oddziałach po odejściu Kurskiego

Agnieszka Giełażyn-Sasimowicz jest pierwszą nową dyrektorką oddziału po zmianie prezesa TVP (fot. TVP 3 Białystok)

Agnieszka Giełażyn-Sasimowicz, ostatnio rzeczniczka prasowa oraz kierowniczka zespołu komunikacji społecznej i edukacji wodnej w Regionalnym Zarządzie Gospodarki Wodnej w Białymstoku, została p.o. dyrektorką-redaktorką naczelną TVP 3 Białystok.

Agnieszka Giełażyn-Sasimowicz w poniedziałek zastąpiła na stanowisku Eugeniusza Szpakowskiego, który pełnił tę funkcję od 2016 roku. Białostocki oddział TVP jest pierwszym, w którym zmienia się dyrektor po tym, jak prezesem telewizji publicznej został Mateusz Matyszkowicz.

Czytaj też: Agnieszka Oszczyk z TVP Info prowadzącą "Panoramę" za Martę Kielczyk

Nowa szefowa TVP 3 Białystok pracowała wcześniej w TVP. Była reporterką, kierowniczką produkcji i wydawczynią m.in. programu rolnego "Tym żyje wieś" i programu mniejszości narodowych "Tatarskie wieści". Współpracowała również z redakcją rolną TVP 1.

(KOZ, 27.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.