Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 26, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Trzy nowości w jesiennej ramówce naziemnego kanału Fokus TV

Twórcy "Atlasu ryb polskich" przedstawią widzom gatunki żyjące w polskich wodach (fot. materiały prasowe)

W jesiennej ramówce naziemnego kanału Fokus TV (Grupa Polsat Plus) znajdą się trzy nowości: cykl o rybach, program ekologiczny i serial dokumentalny o działkowcach.

"Atlas ryb polskich" poprowadzą prezenter Paweł Orleański oraz ichtiolog Adam Tański, którzy przedstawią widzom ryby żyjące w polskich wodach. Twórcy programu odwiedzą m.in. Wolin, Dziwnów, Międzyzdroje i Świnoujście. Cykl "Atlas ryb polskich" składa się z ośmiu odcinków. Program zrealizowano we współpracy z Wolińskim Stowarzyszeniem Rybaków. Premierę zaplanowano na 8 października o 8. Program będzie nadawany też m.in. w Polsat Play.

Czytaj też: Dariusz Wołowski zwolniony z Interii. "Sądziłem, że będzie to inaczej wyglądało"

Drugą nowością jest cykl "Dociekliwi z natury", 12-odcinkowy program przybliżający odbiorcom najważniejsze zagadnienia związane z ochroną środowiska. Jego prowadzącym będzie doktor nauk biologicznych Łukasz Bożycki. Program został zrealizowany przy współpracy z Głównym Inspektoratem Ochrony Środowiska. Premierę zaplanowano na 2 października o 8. Cykl będzie emitowany też m.in. w Nowa TV.

Trzecia nowość to pełny sezon serialu dokumentalnego "Działkowcy", którego odcinek pilotowy nadano pod koniec 2021 roku. Produkcja opowiada o ludziach posiadających ogródki działkowe. Stacja nie podaje jeszcze pasma jej emisji.

Kontynuowany będzie też serial dokumentalny "Rolnicy. Podlasie" (w niedziele o 20.15).

Według Nielsen Media w sierpniu Fokus TV odnotował 1,05 proc. udziału w rynku w grupie ogólnej 4+, co oznacza spadek z 1,3 proc. w analogicznym okresie rok wcześniej.

Czytaj też: Agnieszka Oszczyk z TVP Info prowadzącą "Panoramę" za Martę Kielczyk

(MNIE, 26.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.