Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 22, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maja Sablewska dołącza do Polsat Cafe, będzie ekspertką w "10 lat młodsza w 10 dni"

Maja Sablewska była wcześniej związana z grupą TVN (fot. Polsat)

W październiku na antenie Polsat Cafe zadebiutuje program "10 lat młodsza w 10 dni". Jednym z ekspertów programu będzie Maja Sablewska, w przeszłości związana z TVN Style.

W "10 lat młodsza w 10 dni" Maja Sablewska, doradczyni wizerunkowa i menadżerka muzyczna, Emma Kiworkowa, stomatolożka i ortodontka, oraz Marcin Ambroziak, dermatolog, właściciel kliniki medycyny estetycznej, będą przeprowadzać metamorfozy wyglądu uczestniczek.

Sablewska była wcześniej związana z grupą TVN, głównie TVN Style. Prowadziła m.in. "Sablewskiej sposób na modę" i "SOS - Sablewska od stylu". Na początku 2020 roku poinformowała jednak, że robi przerwę od występowania w telewizji.

"10 lat młodsza w 10 dni" to polska wersja brytyjskiego formatu "10 years younger". Na realizacje własnych wersji formatu zdecydowały się wcześniej telewizje m.in. w Stanach Zjednoczonych i Australii. Producentem polskiej edycji jest spółka Wedding Dream Group Izabeli Janachowskiej.

Premierę "10 lat młodsza w 10 dni" zaplanowano na 6 października, w czwartek o 21. Program składa się z 12 odcinków.

(MNIE, 22.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.