Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zbigniew Wierzchołowski zarządzającym Newonce. 8,5 tys. subskrybentów Newonce.club

Zbigniew Wierzchołowski wcześniej pracował w Cyfrowym Polsacie, Polkomtelu i RASP (fot. materiały prasowe)

Do zespołu Newonce.media dołączył Zbigniew Wierzchołowski jako dyrektor zarządzający. Spółka zakończyła 2021 rok na plusie. Oferta subskrypcyjna Newonce.club ma 8,5 tys. użytkowników.

Do zadań Zbigniewa Wierzchołowskiego należy przede wszystkim współtworzenie i realizacja strategii Newonce poprzez zarządzanie spółką. Wierzchołowski karierę zawodową rozpoczął w Cyfrowym Polsacie, gdzie odpowiadał za sprzedaż oraz ofertę. W latach 2012-2014 zarządzał siecią sprzedaży detalicznej w Polkomtelu, operatorze sieci Plus. W latach 2015-2021 związany był z Ringier Axel Springer Polska, gdzie kolejno pełnił funkcje dyrektora sprzedaży regionalnej i business ownera usługi pocztowej Onetu.

Czytaj też: UKE za późniejszym niż KRRiT wyłączeniem radiowego analogu. Nie wcześniej niż z końcem 2032 roku

Jak podano w komunikacie, Newonce.media w 2021 roku uzyskał 13,9 mln zł przychodu netto i wypracował 104 tys. zł zysku netto. 

W grudniu 2021 roku Newonce uruchomił usługę subskrypcyjną Newonce.club. Po dwóch miesiącach ofertę wykupiło 6 tys. użytkowników. Obecnie usługa ma 8,5 tys. płacących subskrybentów. 

Newonce.media to właściciel internetowego Newonce.radio, serwisów Newonce.net i Newonce.sport, a także baru w centrum Warszawy.

Czytaj też: Molestowanie i przemoc wobec dziennikarek. Instytut Zamenhofa i Kantar badają problem

(KOZ, 21.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.