Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Moczulska awansowała w Artegence na stanowisko head of digital analytics

Anna Moczulska była m.in. leaderem Digital Analytics Team w Sempai (fot. materiały prasowe)

Dotychczasowa senior digital analyst w Artegence objęła stanowisko head of digital analytics i zarządza wszystkimi działaniami zespołu odpowiedzialnego za analitykę produktów cyfrowych klientów.

Zespół digital analytics w Artegence odpowiada m.in. za wdrażanie analityki w produkty cyfrowe klientów, analizy związane z efektywnością marketing channels, regularne raporty dla zespołów klientów o ruchu na stronach, łączenie danych o ruchu na stronach z innymi źródłami, np. DMP, czy szkolenia klientów z zakresu obsługi pakietów analitycznych Adobe i Google.

Czytaj też: Jan Mosiejczuk head of strategy w Chapter 2

Z sektorem marketingu internetowego Anna Moczulska jest związana od 2016 roku. Przed Artegence była leaderem digital analytics team w Sempai, a wcześniej pracowała dla TVN czy Dentsu. Prowadzi m.in. zajęcia na studiach podyplomowych Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej. 

(AMS, 20.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.