Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 16, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pół miliona użytkowników serwisu I.pl. Portal Polska Press po pierwszym tygodniu

Jak na razie najwięcej internautów odwiedziło portal we wtorek 6 września - 97 tys. (fot. materiały prasowe)

Portal I.pl, należący do Polska Press Grupy, w pierwszym tygodniu działalności odwiedziło 543 tys. internautów - wynika z badania Mediapanel PBI/Gemius, udostępnionych "Presserwisowi". Uruchomienie portalu I.pl wsparte zostało kampanią reklamową w telewizji, na nośnikach reklamy zewnętrznej i w internecie.

Portal ruszył w poniedziałek 5 września. Przeanalizowaliśmy jego dzienne wyniki w Mediapanelu do wtorku 13 września.

Czytaj też: Nowy portal Polska Press wydaje odrębna spółka. To zabezpieczenie, gdyby PiS stracił władzę

Pierwszego dnia I.pl miał 84 tys. użytkowników, który wykonali 206 tys. odsłon. Jak na razie najwięcej internautów odwiedziło portal we wtorek 6 września - 97 tys. przy 208 tys. odsłonach.

Najsłabszy dla nowego projektu Polska Press był dotychczas piątek 9 września - 69 tys. użytkowników.

W pierwszym pełnym tygodniu (5-11 września) 543 tys. użytkowników I.pl wygenerowało łącznie 1,3 mln odsłon. W tym okresie wszystkie strony internetowe należące do Polska Press odwiedziło 11,4 mln internautów.

Portal ma charakter informacyjno-rozrywkowy. Porusza tematy z życia politycznego i społecznego. Szefem projektu I.pl jest Michał Bagiński, a redaktorem naczelnym - Piotr Kotomski. Wydawcą portalu jest należąca do Polska Press Grupy spółka PL24.

Uruchomienie portalu I.pl wsparte zostało kampanią reklamową w telewizji, na nośnikach reklamy zewnętrznej i w internecie.

(KOZ, 16.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.