Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 16, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Hotel Paradise" i "Papiery na szczęście" w TVN Siedem wracają, gdzie były

"Hotel Paradise" to format zwany bikini reality. W polskich stacjach jest ich więcej (fot. materiały prasowe)

Kanał TVN Siedem wycofał się z zapowiadanych zmian w ramówce na dni powszednie. Serial obyczajowy "Papiery na szczęście" ma niezmiennie być nadawany o 20, a bikini reality "Hotel Paradise" o 20.35.

W zeszłym tygodniu stacja zapowiedziała, że od 12 września serial "Papiery na szczęście" będzie można śledzić o 19.30, czyli w paśmie, w którym pokazywano go przed wakacjami. W konsekwencji "Hotel Paradise" miał zostać przesunięty z 20.35 na 20. Zmiany miały objąć też seriale paradokumentalne "Zagadki losu" (emisja w dni powszednie o 19) i "Opowieści małżeńskie" (emisja ok. 17), które miały otrzymać wspólne pasmo o 16.55. Pierwszy z tych seriali miał być nadawany od poniedziałku do środy, a drugi w czwartki i piątki.

Czytaj też: Radio Zet z nowym dyrektorem muzycznym. Nie ujawnia przyczyn zmiany

Katarzyna Mazurkiewicz, dyrektorka programowa TVN Siedem, w zeszłym tygodniu tłumaczyła, że przesunięcie "Papierów na szczęście" na 19.30 ma wynikać z wsłuchania się w głos widzów. – Od startu nowego sezonu docierały do nas takie prośby i sygnały – stwierdziła.

Z aktualizacji ramówki wynika jednak, że wszystkie zmiany zostały anulowane, przynajmniej do końca września.

TVN Siedem nie komentuje sprawy.

(MNIE, KOZ, 16.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.