Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 08, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sylwester Polsatu ponownie odbędzie się w województwie śląskim

W zeszłym roku jedną z gwiazd imprezy Polsatu była Doda (screen: YouTube/Polsat)

Tegoroczna zabawa sylwestrowa Polsatu ponownie zostanie zorganizowana we współpracy z władzami województwa śląskiego – nieoficjalnie ustalił "Presserwis".

W zeszłym roku koncert odbył się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, a dwa lata temu – ze względu na pandemię koronawirusa – w studiu Polsatu w Warszawie.

Czytaj też: Koncert TVP na otwarcie przekopu Mierzei Wiślanej bez disco polo – zdecydował nowy prezes

W tym roku zabawa ma ponownie zostać zorganizowana na terenie województwa śląskiego, ale niekoniecznie na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Producenci imprezy są jeszcze w trakcie wyboru jej lokalizacji.

Według Nielsen Media ubiegłoroczny "Sylwester szczęścia" ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie w Polsacie, Polsat News i Polsat 2 śledziło łącznie 3,01 mln widzów – o 830 tys. mniej, niż rok wcześniej koncert z Warszawy. Z kolei "Sylwester marzeń" TVP z Zakopanego zgromadził 4,9 mln widzów TVP 2 i TVP Polonia, o 199 tys. mniej, niż rok wcześniej.

Czytaj też: Rzecznik PiS Fogiel o Kurskim: Jestem w stanie wyobrazić go sobie w roli ministra

(MNIE, 08.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.