Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 01, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Koniec podcastu "Stan po Burzy" w Onecie. W zamian nowy cykl "Stan wyjątkowy"

Zamiast "Stanu po Burzy" w Onet.pl będzie nadawany nowy podcast pt. "Stan wyjątkowy" (fot. materiały prasowe)

Onet.pl kończy produkcję podcastu politycznego "Stan po Burzy". Ma to związek z odsunięciem jego prowadzącej Agnieszki Burzyńskiej od tematów politycznych. W zamian będzie nadawany nowy cykl pt. "Stan wyjątkowy".

"Za nami ponad 150 wydań »Stanu po Burzy« i kolejnych już nie będzie. Wobec odejścia Agnieszki Burzyńskiej ze »Stanu po Burzy« to jest jedyna możliwa decyzja" - poinformował Andrzej Stankiewicz, drugi z prowadzących "Stan po Burzy".

Zamiast "Stanu po Burzy" w Onet.pl będzie nadawany nowy podcast pt. "Stan wyjątkowy", prowadzony przez Andrzeja Stankiewicza, Dominikę Długosz, Kamila Dziubkę i Renatę Grochal.

Na początku lipca Agnieszkę Burzyńską zawieszono w obowiązkach z powodu możliwego konfliktu interesów, związanego z jej osobistą relacją z politykiem opozycji. Dziennikarka powróciła już do pracy, ale zajmuje się prowadzeniem programu wideo "Fakt Live". Nie pisze już natomiast o polityce na łamach "Faktu" i nie komentowała w "Stanie po Burzy". Zamiast niej w tym podcaście pojawiali się np. Renata Grochal czy Kamil Dziubka.

(MNIE, 01.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.