Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 31, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Adrian Białkowski kolejnym reporterem Eleven Sports w Barcelonie

Adrian Białkowski jest autorem bloga i podcastu 9Campnou (screen: YouTube/9Campnou)

Eleven Sports (Grupa Polsat Plus) poszerza ekipę w Barcelonie. Do Marcina Gazdy, który od początku września będzie stałym korespondentem stacji w tym mieście, dołączy Adrian Białkowski.

Białkowski od 2015 roku na stałe mieszka w Barcelonie. Jest autorem bloga i podcastu 9Campnou. Z kolei Marcin Gazda od 2015 roku jest dziennikarzem i komentatorem Eleven Sports. Gazda i Białkowski mają zajmować się głównie relacjami dotyczącymi meczów klubu FC Barcelona, w którym gra Robert Lewandowski.

"Obu panów będzie można zobaczyć na antenie Eleven Sports już w sobotę w Sewilli, a od następnego tygodnia w regularnych programach z Barcelony" - poinformował w mediach społecznościowych Patryk Mirosławski, chief operating officer Eleven Sports w Polsce.

Prawa do ligi hiszpańskiej Eleven Sports dzieli z Canal+. Umowa na emisję meczów obowiązuje do końca sezonu 2025/2026.

(MNIE, 31.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.