Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 26, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Apple TV+ od 9 września pokaże serial dokumentalny z Hillary i Chelsea Clinton

(fot. Wikipedia)

Platforma streamingowa Apple TV+ wypuściła zwiastun ośmioodcinkowego serialu dokumentalnego "Nie do zdarcia" ("Gutsy") z udziałem Hillary i Chelsea Clinton.

Platforma streamingowa Apple TV+ wypuściła zwiastun ośmioodcinkowego serialu dokumentalnego "Nie do zdarcia" ("Gutsy") z udziałem Hillary i Chelsea Clinton.

Serial, który zadebiutuje 9 września, powstał na podstawie książki "The Book of Gutsy Women: Favorite Stories of Courage and Resilience", napisanej przez Hillary i Chelsea Clinton w 2019 roku. W serialu tym przybliżą one sylwetki odważnych i wpływowych aktywistek, biznesmenek i liderek, i przeprowadzą z nimi wywiady. Wśród nich są m.in. Glennon Doyle, Dr Jane Goodall, Mariska Hargitay, Goldie Hawn, Kate Hudson, Kim Kardashian, Megan Thee Stallion, Amber Ruffin, Amy Schumer, Gloria Steinem, Wanda Sykes, Abby Wambach czy Natalie Wynn. 

W pierwszym odcinku Hiilary Clinton, była pierwsza dama (1993-2001), senatorka, sekretarz stanu, a następnie główna przeciwniczka Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w USA w 2016 roku, opowie m.in. o tym, dlaczego pomimo stwierdzonego romansu Billa Clintona z Moniką Levinsky pozostała z nim w związku.

Pod koniec 2020 roku Apple nawiązało współpracę z wytwórnią HiddenLight Productions, założoną przez Hillary Clinton i jej córkę. Serial to pierwszy efekt tej współpracy.

(MAC, 26.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.