Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Canal+ Family zamiast TVN na pierwszej pozycji w dekoderach platformy Canal+

Dotychczas na pierwszej pozycji w dekoderach platformy był TVN, teraz jest Canal+ Family (fot. Mateusz Grochocki/East News)

Platforma Canal+ usunęła z pierwszych pozycji na liście kanałów stacje TVN Warner Bros. Discovery, zastępując je swoimi.

Dotychczas na pierwszej pozycji w dekoderach platformy był TVN, na drugiej – TVN Siedem, trzeciej – TVN Style, czwartej – TVN Turbo, piątej – TTV, a szóstej – TVN 24. Swoje miejsce zachował tylko TVN 24. TVN trafił na piąte miejsce, a pozostałe na dalsze pozycje.

Czytaj też: "Fakty" najchętniej oglądanym programem informacyjnym w lipcu

Od środy 10 sierpnia pierwsze miejsce zajmuje Canal+ Family (dotychczas 22. pozycja), za nim są Canal+ Premium (9.), Canal+ Domo (23.) i Canal+ Kuchnia (24.).

– Chcemy zapewnić lepszą ekspozycję kanałów własnych i emitowanych na nich treści. Teraz na pierwszych czterech pozycjach znalazły się kanały Canal+ – wyjaśnia rzecznik platformy Piotr Kaniowski.

Mniejszościowym właścicielem Canal+ Polska jest TVN Media.

Czytaj też: Sakiewicz musi przeprosić Kramka i zapłacić zadośćuczynienie

(KOZ, 12.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.