Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 11, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jakub Barzak w jury The Webby Awards

Jakub Barzak będzie oceniał prace w kolejnej edycji The Webby Awards (screen: Iadas.net/membership/bio/jakub-barzak/11557)

Jakub Barzak, global creative strategy lead w Storytel, został członkiem The International Academy of Digital Arts and Sciences (IADAS). Oznacza to, że będzie pracował w jury kolejnego The Webby Awards w 2023 roku.

The International Academy of Digital Arts and Sciences została założona w 1998 roku, aby wspierać twórczy, techniczny i profesjonalny postęp internetu oraz rozwijających się form mediów interaktywnych. Organizacja o międzynarodowym zasięgu wybiera laureatów, nominowanych i zwycięzców do nagród Webby Awards i The Lovie Awards, wiodących wyróżnień za wybitne osiągnięcia w internecie dzięki technologii i kreatywności.

Czytaj też: Bogdan Koroluk został dyrektorem data business intelligence w Havas Media Group

The Webby Awards to nagrody przyznawane corocznie dla najlepszych kampanii internetowych przez International Academy of Digital Arts and Science. W edycji z 2022 roku konkurowało ponad 14 tys. prac z całego świata.

(AMS, 11.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.