Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 10, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bogdan Koroluk został dyrektorem data business intelligence w Havas Media Group

Bogdan Koroluk pracuje w Havas Media Group od czterech lat (fot. materiały prasowe)

Z początkiem sierpnia Bogdan Koroluk awansował na stanowisko data business intelligence directora w Havas Media Group i został liderem zespołu DBI.

Bogdan Koroluk dołączył do Havas Media Group w maju 2018 roku, od początku do zespołu data business intelligence jako data strategy manager. Jest ekspertem od strategii danych, budowania doświadczeń klientów oraz procesów analitycznych. Zanim rozpoczął pracę w HMG, pracował w LVL Up Media, Wallgater oraz w Ve Interactive.

Data business inteligence director to nowo utworzone stanowisko w HMG, na którym Koroluk zarządza zespołem ekspertów DBI, czyli jednostki wyspecjalizowanej w data science i data driven marketingu. Dotychczas szefem tego zespołu był Łukasz Wiśniewski, head of DBI, który odszedł z agencji mediowej.

(KAP, 10.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.