Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 11, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

LaLiga i Canal+ zdobywają Afrykę

LaLiga startuje w piątek, także na ekranach w Afryce (screen: YouTube/LaLiga)

Robert Lewandowski w barwach Barcelony ma szansę podbić kolejny kontynent. Canal+ i La Liga odnowiły partnerstwo, umożliwiając francuskiej płatnej telewizji przejęcie wyłącznych praw do transmisji rozgrywek w Afryce Subsaharyjskiej, na Madagaskarze i Mauritiusie.

Mecze hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej, która startuje w piątek 12 sierpnia (Barcelona z Lewandowskim w składzie zacznie dzień później) będą dostępne w stacjach Canal+ Sport i aplikacji Canal+. Nie zabraknie również magazynów publicystycznych i skrótów wszystkich meczów kolejki LaLiga.

Czytaj też: Canal+ Online z pakietem z kanałami sportowymi Canal+, Eleven Sports i Polsat Sport Premium

Canal+ niedawno odnowił w Afryce prawa do Premier League, a także przeprowadza relacje z rozgrywek Bundesligi, Serie A, Ligi Mistrzów.

W obrębie Afryki Subsaharyjskiej, zwanej również Czarną Afryką, znajdują się 43 kraje, m.in. Nigeria, Etiopia, Demokratyczna Republika Konga, Kamerun, Ghana, Nigeria, Senegal, Ghana czy Wybrzeże Kości Słoniowej.

Czytaj też: Viaplay zaoferuje klientom rekompensaty za kolejne kłopoty techniczne

(MAC, 11.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.