Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 10, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Simon w zarządzie Związku Firm Public Relations

Anna Simon jest nową członkinią zarządu ZFPR (fot. materiały prasowe)

Podczas nadzwyczajnego walnego zgromadzenia Związku Firm PR wybrano nową członkinię zarządu ZFPR. Funkcję skarbnika i wiceprezesa objęła Anna Simon, dyrektorka zarządzająca w agencji Komunikacja Plus PR, wchodzącej w skład Grupy Komunikacja Plus.

Anna Simon zastąpiła Małgorzatę Bogusz, head of public affairs i partnera w agencji Vision Group, która od 2021 roku pełniła funkcję skarbnika i wiceprezesa. Bogusz złożyła rezygnację z członkostwa w zarządzie ZFPR ze względu na zaangażowanie kierowanych przez nią organizacji pozarządowych w pomoc humanitarną na rzecz Ukrainy.

Prezesem zarządu pozostaje Przemysław Mitraszewski (Lighthouse), a wiceprezeskami: Agnieszka Bacińska (Walk PR) i Katarzyna Życińska (38 Content Communication).

(AMS, 10.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.