Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 08, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Filip Cieślak senior digital managerem na Europę Centralną w The Walt Disney Company

Filip Cieślak przez ostatnie pięć lat prowadził 110% Social (fot. LinkedIn)

Filip Cieślak, były szef social mediów Grup WP, dołączył do The Walt Disney Company i objął stanowisko senior digital managera CE dla platformy Disney+.

Cieślak od połowy 2017 roku prowadził własną firmę doradczą 110% Social, wspierając w działaniach digitalowych takie marki jak Marquard Media Poland, Delikatesy Centrum, Saturn Fitness czy Grupę ATM. Wcześniej przez ponad siedem lat był odpowiedzialny za kreowanie i realizację strategii socialmediowej Grupy Wirtualna Polska.

Czytaj też: Obrona wartości LGBT w reklamie szwedzkiego wojska

Był odpowiedzialny m.in. za integrację nowych portali (takich jak Sportowe Fakty, Money czy Next Web Media), budowanie platformy wideo i zarządzanie 21-osobowym zespołem.

W nowej roli będzie odpowiedzialny za digitalowe działania promocyjne Disney+ i kanałów telewizyjnych (jak chociażby Disney XD) należących do The Walt Disney Company w Polsce i innych rynkach Europy Wschodniej.

Czytaj też: Polskie studia w przetargu produkcyjnym PepsiCo koordynowanym z Moskwy

(KAP, 08.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.