Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 05, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Publicon zastępuje Sportfive i poszerza zakres współpracy z PZPN

Umowa między PZPN a Publiconem będzie obowiązywać przez pięć lat (fot. materiały prasowe)

Publicon Sport podpisał z Polskim Związkiem Piłki Nożnej umowę w zakresie pośredniczenia przy zawieraniu kontraktów dotyczących praw marketingowych PZPN.

Polski Związek Piłki Nożnej zakończył trwającą od 25 lat współpracę z firmą marketingową Sportfive i poszerzył zakres współpracy z wrocławskim Publiconem. Dotychczas agencja zajmowała się wyłącznie monitoringiem zaangażowania sponsoringowego.

Czytaj też: Janka Szwykowska i Rafał Pniewski awansowali w BBDO na deputy creative director

"W kolejnych latach chcemy jeszcze bardziej otworzyć się na nowych partnerów i zbudować relacje, które przyczynią się do rozwoju piłki nożnej w Polsce" - stwierdził w komunikacie Cezary Kulesza, prezes PZPN. Przypomnijmy, że ostatnio Polski Związek Piłki Nożnej podpisał dwuletnią umową z operatorem logistycznym InPost, który został sponsorem strategicznym reprezentacji narodowej piłkarzy i piłkarek we wszystkich kategoriach wiekowych.

Umowa będzie obowiązywała przez pięć lat.

Czytaj też: Aleph i Reddit ogłosiły partnerstwo

(KAP, 05.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.