Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 04, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Janka Szwykowska i Rafał Pniewski awansowali w BBDO na deputy creative director

Janka Szwykowska i Rafał Pniewski w nowych rolach w kreacji agencji BBDO (fot. materiały prasowe)

Janka Szwykowska, senior art director, i Rafał Pniewski, senior copywriter, objęli w agencji BBDO stanowiska deputy creative director.

Janka Szwykowska w branży jest od siedmiu lat.  Dwukrotna laureatka nagrody KTR Young Creatives Cannes, dotychczas zdobyła ponad 50 nagród i wyróżnień w konkursach: Cannes Lions, The One Show, Webbys, New York Festivals, Golden Drum, KTR, Innovation, Effie i innych. Pracowała m.in. dla marek Mastercard, KFC, Coca-Cola, Honor, WWF, Purina, mBank i Volvo.

Czytaj też: Magdalena Gil i Olivia Jasińska dołączyły do Tigers

Rafał Pniewski pracuje w branży od dziewięciu lat, a w BBDO od 2016 roku. Kampanie, które współtworzył, były nagradzane w konkursach branżowych, jak Golden Drum, KTR, Innovation czy Effie. Zwycięzca polskiej edycji Young Creatives Cannes, wyróżniony na Young Creatives Eurobest. Tworzył komunikację dla takich marek i firm, jak Ikea, OLX, PepsiCo, Volvo, mBank, Peugeot, Browar Namysłów, Maczfit, Empik, Mars i 3M. Jest współautorem kampanii społecznych dla stowarzyszenia Mali Bracia Ubogich i fundacji JiM.

Executive creative director BBDO jest Bartek Klimaszewski.

Czytaj też: Ministerstwo Finansów informuje o wakacjach kredytowych w RMF FM i internecie

(AMS, 04.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.