Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 05, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Trzy seriale Player Original jesienią w Playerze. Jedna nowość i dwie kontynuacje

Reżyserem części scen w "Szadzi" został Maciej Stuhr, odtwórca głównej roli w serialu (fot. A. Jurek/TVN)

Serwis Player, należący do TVN Warner Bros. Discovery, jesienią planuje trzy seriale Player Original.

Najwcześniej – 2 września – w Playerze premierę będzie mieć trzeci sezon serialu "Szadź". Reżyserem części scen został Maciej Stuhr, odtwórca głównej roli w produkcji. Poza nim w głównych rolach wystąpią m.in. Bartosz Gelner, Aleksandra Popławska, Anna Cieślak i Karolina Gorczyca. W obsadzie pojawią się również Jowita Budnik, Magdalena Popławska i Piotr Trojan. Nowy sezon "Szadzi" liczy sześć odcinków.

Czytaj też: "Jagiellonowie" zimą w TVP 1 o lepszej porze niż "Korona królów"

Kolejną pozycją, która trafi jesienią do biblioteki Playera, będzie drugi sezon serialu "Skazana". To historia inspirowana książką Ewy Ornackiej "Skazane na potępienie". Opowiada o sędzi Alicji Mazur, znanej z surowości wobec przestępców, granej przez Agatę Kuleszę. Obok Kuleszy w serialu grają m.in. Michał Czernecki, Bartłomiej Topa, Martyna Byczkowska, Aleksandra Adamska i Marta Malikowska.

Także jesienią w Playerze będzie można obejrzeć nowy serial "Mój agent", oparty na francuskiej produkcji "Dix pour cent", opowiadającej o codziennych zmaganiach pracowników agencji aktorskiej (oryginał dostępny jest w Netflixie). W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Ewa Szykulska, Aleksandra Pisula, Marek Gierszał, Maciej Maciejewski, Anna Cieślak i Paulina Walendziak. W roli wiodącej w każdym odcinku pojawi się gościnnie inny aktor lub aktorka – w pierwszym będzie to Magdalena Cielecka, w drugim Danuta Stenka i Grażyna Szapołowska. TVN od razu zdecydował się zrealizować dwa sześcioodcinkowe sezony serialu.

Czytaj też: Leroy Merlin najbardziej aktywny reklamowo w TVN

(KOZ, 05.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.