Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paulina Mikuła tworzy cykl podcastów "Ludzie się nie zmieniają"

Podcast "Ludzie się nie zmieniają" na razie jest dostępny tylko na YouTube, ale Paulina Mikuła zapewnia, że będzie też na innych platformach (screen: Youtube.com/Mówiąc inaczej)

Twórczyni internetowa Paulina Mikuła zadebiutowała z cyklem podcastów "Ludzie się nie zmieniają". 

W podcaście Paulina Mikuła będzie opowiadała o zmianach dotyczących otaczającego świata i ludzi, których autorka spotkała na zawodowej drodze. W ramach formatu zakłada zarówno odcinki solowe, jak i rozmowy z zaproszonymi gośćmi. 

Paulina Mikuła wypuściła już dwa odcinki - jeden solowy o pracy, drugi jest rozmową z Radosławem Kotarskim, autorem kanału na YouTube "Polimaty" i współautorem podcastu "Podsiadło & Kotarski Podcast". 

Podcast "Ludzie się nie zmieniają" na razie jest dostępny tylko na YouTube, ale Mikuła zapewnia, że będzie też na innych platformach. 

Paulina Mikuła jest twórczynią internetową. Od 2013 roku prowadzi kanał na YouTube o języku polskim "Mówiąc Inaczej", mający 503 tys. subskrybentów. Napisała też książki "Mówiąc inaczej" (Flow Books) oraz "Literatoura" (Altenberg).

(BAE, 02.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.