Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 27, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Trzeci sezon "Szadzi" we wrześniu w Player.pl, Maciej Stuhr współreżyserem

Fabuła sezonu skupia się wokół wydarzeń rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra (fot. A. Jurek/TVN)

We wrześniu premierę w serwisie Player.pl będzie miał trzeci sezon serialu "Szadź". Reżyserem części scen został Maciej Stuhr, odtwórca głównej roli w produkcji.

Maciej Stuhr pojawił się jako reżyser obok reżyserki wiodącej Anny Kazejak. Rolę tę Stuhrowi zaproponował Michał Kwieciński z firmy Akson Studio, która produkuje serial.

Czytaj też: Pierwsza jednopłciowa para w historii polskiego "Tańca z gwiazdami"

Zdjęcia do trzeciej serii "Szadzi" zakończyły się w czerwcu. Do obsady dołączyli m.in. Jowita Budnik, Diana Zamojska, Aleksandra Skraba, Dariusz Chojnacki, Piotr Trojan i Lesław Żurek. Fabuła sezonu skupia się wokół wydarzeń rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra.

(MNIE, 27.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.