Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 27, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

BIC Kids z kampanią skierowaną do rodziców małych artystów

Celem działań jest wzmocnienie świadomości marki BIC Kids wśród rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (screen: YouTube/BIC Group Official)

25 lipca uruchomiona została kampania marki BIC Kids pod hasłem "Wszystko, czego potrzebuje twój Mały Artysta", która kontynuuje narrację zapoczątkowaną w ubiegłym roku, podkreślającą znaczenie szkolnej wyprawki i kompleksowość oferty marki dla dzieci.

Kampania jest prowadzona w internecie i opiera się na współpracy z influencerami. Zaplanowane działania będą obecne w sieci do 10 września. Celem działań jest wzmocnienie świadomości marki BIC Kids wśród rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz zwiększenie obrotów w sklepach stacjonarnych i e-commerce.

Czytaj też: Nie wszyscy są Benettonem. Jak eksperymentować z reklamą i dlaczego nie wszystkim w Polsce się udaje

Kreacje na potrzeby kampanii digitalowej i prasowej przygotowały agencje Columbit, Helikopter oraz Tribal Media, media zakupił dom mediowy OMD. Działania PR realizuje Kolterman Media Communications.

(KAP, 27.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.