Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 27, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanał Sportowy od sierpnia będzie nadawał z nowego studia

Kanał Sportowy zmienia studio i biuro z powodu powiększenia zespołu (screen YouTube/Kanał Sportowy)

Michał Pol, Mateusz Borek, Krzysztof Stanowski oraz Tomasz Smokowski poinformowali, że od 1 sierpnia Kanał Sportowy będzie nadawał swoje programy z nowego studia.

Dziennikarze w trakcie wczorajszego programu "Spotkanie Zarządu" wyjaśniali, że zmiana studia i biura wynika ze zwiększenia zatrudnienia w Kanale Sportowym. Mateusz Borek dodał, że w nowym biurze zostanie stworzone drugie studio, w którym będą kręcone nowe programy.

Czytaj też: Tomasz Lis i wydawca Natemat.pl przepraszają Michała Lisieckiego za "cinkciarski kapitał"

"Głównym powodem zmiany jest fakt, że bardzo się rozrośliśmy i potrzebujemy dużo większego biura, aby zmieścili się w nim wszyscy pracownicy" – wyjaśnił Borek. Powierzchnie biurowe mają być trzykrotnie większe w porównaniem ze starym biurem.

Dziennikarz ujawnił, że pierwsze programy z nowego studia będą nadawane już od 1 sierpnia. "Część programów nakręciliśmy wcześniej, dlatego – mimo że dzisiaj kończymy nadawanie ze starego miejsca – w najbliższych dniach programy nadal będą publikowane" – podkreślił.

Kanał Sportowy ma 880 tysięcy subskrybentów. W ubiegłym roku zanotował 11,12 mln zł przychodów netto, czterokrotnie więcej, niż rok wcześniej. Zysk netto spółki wyniósł 1,6 mln zł.

Czytaj też: CMWP SDP po tekście Tvp.info chce wyjaśnień od "GW" w sprawie "nagannych metod pracy"

(KAP, 27.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.