Temat: technologie

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Lipiec 25, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Facebook wprowadza nowe zakładki. Pozwolą lepiej personalizować wyświetlane treści

Home i Feed to nowe zakładki na Facebooku (fot. materiały prasowe)

Facebook (Meta) ogłosił uruchomienie nowych zakładek, które mają ułatwić odkrywanie i przeglądanie treści. Użytkownicy będą mieli większą kontrolę nad tym, co wyświetla im się w Aktualnościach.

Wśród nowości jest zakładka Feeds – kolejny sposób na przeglądanie najnowszych postów znajomych oraz ulubionych stron i grup. Nowa zakładka oferuje rozszerzone możliwości sortowania i dopasowywania treści publikowanych przez twórców, osoby i grupy, z którymi już jesteśmy połączeni na Facebooku. Nie będą pojawiały się tam posty “Sugerowane dla Ciebie”.

Czytaj też: Wina Muska! Twitter z dużą stratą, winny podobno tylko jeden

Drugą nowością jest zakładka Home (strona główna), która wyświetlać się będzie jako pierwsza strona po otwarciu Facebooka. Użytkownicy, oprócz kontaktowania się z rodziną i przyjaciółmi, będą mogli także odkrywać nowych twórców i posty poprzez polecenia. Z poziomu tej zakładki można również stworzyć rolkę oraz sprawdzić, jakie relacje udostępniają znajomi.

(BAE, 25.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.