Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 22, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jesienna ramówka TVN Siedem ruszy pod koniec sierpnia. Nie będzie "BrzydUli"

W dni powszednie o 20.30 będzie można śledzić "Hotel Paradise" (fot. materiały prasowe)

29 sierpnia wystartuje jesienna ramówka TVN Siedem. Znajdą się w niej m.in. nowe sezony "Hotelu Paradise" i serialu obyczajowego "Papiery na szczęście".

Drugi sezon serialu paradokumentalnego "Opowieści małżeńskie" będzie można śledzić od poniedziałku do piątku o 17.55 (wiosną serial był nadawany w czwartki i piątki o 18.25). Z kolei druga seria paradokumentu "Zagadki losu" będzie pokazywana w dni powszednie o 19 (wiosną było to od poniedziałku do środy o 18.25).

Czytaj też: Już ponad pół miliona wniosków o rządową dopłatę do dekodera lub telewizora

O 20 będzie można śledzić nowe odcinki "Papierów na szczęście", które zostaną przeniesione z 19.30. Serial będzie nadawany od poniedziałku do piątku (wiosną nie było emisji piątkowych). Natomiast szósty sezon "Hotelu Paradise" będzie pokazywany o 20.30 w dni powszednie. Będzie to to samo pasmo, co wiosną, ale jesienią dojdą piątkowe emisje programu.

Nowe sezony wszystkich tych produkcji ruszą 29 sierpnia.

Jesienią w ofercie Siódemki nie będzie z kolei "BrzydUli 2" i "19+", których realizacja została zakończona.

Czytaj też: „Super Express” odświeżył serwis internetowy, ale nie cały

(MNIE, 22.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.