Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Fronczewski i PIH w kampanii społecznej Kompanii Piwowarskiej

Piotr Fronczewski i PIH we wrześniu mają nagrać wspólny utwór (fot. materiały prasowe)

„Alkohol i samochód – to się nie rymuje” – pod tym hasłem rusza kampania społeczna Kompanii Piwowarskiej z udziałem aktora Piotra Fronczewskiego i rapera PIH. Akcja ma promować odpowiedzialną konsumpcję alkoholu.

Głównymi bohaterami kampanii są Piotr Fronczewski, którego ze sceną muzyczną łączy postać Franka Kimono, oraz raper PIH. Obaj mają za zadanie stworzenie rymowanego utworu, a pomóc im mają uczestnicy akcji, zapraszani do niej w ramach kampanii reklamowej: w serwisach wideo, na Spotify oraz w mediach społecznościowych. Rytm dla ambasadorów akcji został przygotowany przez Magierę – kompozytora, producenta i muzyka.

Czytaj też: TVP unieważnia przetarg na planowanie i zakup mediów wygrany przez Value Media

W mediach społecznościowych Kompanii Piwowarskiej uczestnicy akcji będą mogli zaprezentować swoje pomysły w rymowaniu i wygrać nagrody rzeczowe: głośniki
i abonamenty Spotify Premium. Z najlepszych rymów PIH ułoży wersy utworu, który we wrześniu nagrają wspólnie z Piotrem Fronczewskim.

Projekt jest promowany kampanią reklamową i potrwa do września. Za koncepcję kreatywną, przebieg akcji, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja V&P.

Czytaj też: OOH Life koordynuje kampanię z rozmówkami polsko-ukraińskimi

(AMS, 21.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.