Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

NBC wstrzymuje prace nad serialem z powodu zabójstwa członka ekipy

Rannego przewieziono do szpitala na Brooklynie, ale nie udało się go uratować (screen: YouTube/NBC New York)

Członek ekipy serialu telewizyjnego "Prawo i porządek: zorganizowana przestępczość", został śmiertelnie postrzelony w Nowym Jorku, w pobliżu miejsca, gdzie miały być kręcone kolejne zdjęcia. Sieć NBC bezterminowo wstrzymała prace nad serialem.

Johnny Pizarro został znaleziony z licznymi ranami postrzałowymi. Sprawcy na razie nie zidentyfikowano. Policjanci przekazali, że widzieli uciekającego z miejsca zdarzenia niskiego, szczupłego mężczyznę w czarnej bluzie z kapturem i w ciemnych spodniach. Rannego przewieziono do szpitala na Brooklynie, ale nie udało się go uratować.

Czytaj też: Proces Elon Musk vs. Twitter w październiku

"Prawo i porządek: zorganizowana przestępczość" miał premierę w kwietniu 2021 roku. Drugi sezon serialu pojawił się pod koniec września ub.r., a kolejne części w maju 2022. Trzeci sezon ma być emitowany jesienią.

Czytaj też: Będzie pozew. "Gazeta Polska" porównuje Tuska do Hitlera. "Fabryka łajdactwa"

(MAC, 21.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.