Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 18, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Warner Bros. Discovery przedłużył umowy z szefami od finansów i strategii

Warner Bros. Discovery stabilizuje kadrę kierowniczą

Warner Bros. Discovery przedłużył kontrakty ze swoimi szefami finansów i strategii. Gunnar Wiedenfels pozostanie w firmie do lipca 2026 roku, natomiast umowa dyrektora ds. przychodów i strategii Bruce'a Campbella została przedłużona do lipca 2025 roku.

Campbell, wraz z Jeanem-Briac Perrette, prezesem Warner Bros Discovery Global Streaming and Interactive Entertainment, odegrali kluczową rolę w uruchomieniu Hulu, usługi przesyłania strumieniowego, która obecnie jest w większości własnością Disneya.

Wiedenfels przejął również odpowiedzialność za globalne operacje technologiczne i transmisyjne, obiekty, bezpieczeństwo i operacje studyjne.

Na koniec pierwszego kwartału br. koncern do swoich usług streamingowych dodał dwa miliony subskrypcji, podczas gdy Netflix stracił abonentów po raz pierwszy od dekady.

Czytaj też: Dzięki pozostaniu w starym standardzie TVP nadal zyskuje udziały w rynku

(MAC, 18.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.