Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 08, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bukmacherzy sponsorami Arki Gdynia, Widzewa Łódź i Korony Kielce

Widze Łódź będzie występował z logotypem STS przez trzy lata (fot. materiały prasowe)

Występujące w PKO Ekstraklasie kluby piłkarskie Widzew Łódź i Korona Kielce oraz pierwszoligowa Arka Gdynia podpisały umowy sponsorskie z firmami bukmacherskimi.

Widzew Łódź, beniaminek najwyższej klasy rozgrywkowej, podpisał trzyletnią umowę z STS. Logo bukmachera pojawi się na rękawach strojów meczowych, a także m.in. na bandach LED oraz koronie stadionu w al. Piłsudskiego. Współpraca obejmie także działania digital (w mediach społecznościowych, na stronie WWW i w newsletterach). STS planuje ponadto specjalne aktywacje skierowane do klubu i kibiców – zarówno online, jak i offline.

Czytaj też: PKN Orlen sponsorem piłkarskiej Wisły Płock przez kolejne dwa sezony

Korona Kielce, która również awansowała w tym roku do Ekstraklasy, rozpoczęła współpracę z GO+bet. Logotyp firmy pojawi się na spodenkach meczowych kielczan przez co najmniej dwa sezony.

Arka Gdynia, która zakończyła zeszły sezon na trzecim miejscu na drugim poziomie rozgrywek, przedłużyła o kolejne dwa sezony umowę z forBET Zakłady Bukmacherskie. Spółka jest sponsorem głównym zespołu od dwóch lat, a jej logotyp zajmuje centralną część koszulki meczowej.

Czytaj też: Nowy „Press": Lichnerowicz i Górniak o wojnie, która nie jest kobietą, a także Lis, Grzędziński, Gebert oraz Jeleniewska z TikToka

(KAP, 08.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.