Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 06, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Berezowski przestał kierować biurem technologii Polskiego Radia

W Polskim Radiu nowych dyrektorów mają biura technologii oraz informatyki i telekomunikacji (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Z Polskiego Radia odszedł dyrektor biura technologii Tomasz Berezowski - dowiedział się "Presserwis".

Tomasz Berezowski potwierdza, że rozstał się z Polskim Radiem, ale nie komentuje powodów. Z naszych informacji wynika, że była to jego decyzja.

- Polskie Radio nie komentuje spraw kadrowych i personalnych - ucina Monika Kuś, rzeczniczka radia.

Jego obowiązki w biurze technologii Polskiego Radia przejął Tomasz Bochyński.

Tomasz Berezowski jest ekspertem od techniki radiowej i telewizyjnej. Biurem technologii Polskiego Radia kierował od września 2021 roku. Do końca 2016 roku pracował w Eurozecie jako dyrektor ds. infrastruktury. W latach 2002-2014 był dyrektorem technicznym TVN, zasiadał też w zarządzie spółki. Od połowy 2009 roku do połowy 2011 roku zajmował stanowisko wiceprezesa ITI Neovision (operator platformy N) ds. technologii. W latach 90. pracował jako szef infrastruktury technicznej w RMF FM.

Z kolei stanowisko dyrektora biura informatyki i telekomunikacji stracił Krzysztof Tybinka, który zajmował je od końca 2018 roku. Nowym dyrektorem jednostki został Maciej Waś, w latach 2014-2021 IT support manager w Eurozecie.

Ponadto z Polskiego Radia odeszła Beata Tomaszewska, zastępczyni dyrektora biura finansów i kadr. Złożyła wypowiedzenie i z końcem czerwca wygasła jej umowa.  Miejsce Tomaszewskiej zajęła Edyta Marczyszyn.

(KOZ, 06.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.