Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 06, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wirtualna Polska z cyklem wakacyjnym "JedziemyWPolskę"

Ważnym punktem cyklu "JedziemyWPolskę" będzie autorski program Klaudiusza Michalca "Polska na weekend" (fot. materiały prasowe)

W ramach cyklu "JedziemyWPolskę" reporterzy Wirtualnej Polski sprawdzą, jak wygląda wypoczynek na pierwszych od dawna wakacjach, na których epidemia covid-19 nie gra pierwszoplanowej roli.

Przez całe wakacje reporterzy Wirtualnej Polski będą podróżować po kraju, przygotowując artykuły wzbogacone zdjęciami i nagraniami wideo. Ważnym punktem cyklu "JedziemyWPolskę" będzie autorski program Klaudiusza Michalca "Polska na weekend", który co tydzień będzie miał premierę na stronie głównej WP i w Telewizji WP. Materiały do cyklu będą przygotowywać także Tomasz Molga, Żaneta Gotowalska, Maciej Szefer, Hubert Ossowski, Michał Krawiel, Magdalena Drozdek, Katarzyna Pawlicka, Hanna Szczypiór, Monika Sikorska.

W poprzedniej edycji "JedziemyWPolskę” reporterzy WP odwiedzili popularne wakacyjne miejscowości zlokalizowane m.in. wzdłuż Wybrzeża i w Bieszczadach sprawdzając, co zmieniło się w turystyce podczas pandemii oraz badając kontrasty dotyczące wyjazdów w wersji premium i niskobudżetowych.

Czytaj też: Nowy „Press": Lichnerowicz i Górniak o wojnie, która nie jest kobietą, a także Lis, Grzędziński, Gebert oraz Jeleniewska z TikToka

(BAE, 06.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.