Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Burzyńska została zawieszona przez naczelnych Onetu i "Faktu"

W ostatnim czasie w mediach pojawiały się informacje o prywatnej relacji dziennikarki politycznej i polityka opozycji (screen: YouTube/FAKT24.PL)

Dziennikarka "Faktu" i prowadząca podcast "Stan po burzy" Agnieszka Burzyńska została zawieszona w działalnościach dziennikarskich przez naczelnych Onetu i "Faktu" (Ringier Axel Springer Polska).

"W związku z ostatnimi spekulacjami na temat potencjalnego konfliktu interesów red. Agnieszki Burzyńskiej związanego z jej pracą dziennikarską, zażądaliśmy od niej pełnej transparentności. Do czasu wyjaśnienia wszystkich okoliczności podjęliśmy decyzję o zawieszeniu red. Agnieszki Burzyńskiej we wszelkich działaniach dziennikarskich" - napisali w oświadczeniu Katarzyna Kozłowska, redaktorka naczelna dziennika "Fakt" i Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onet.pl.

W ostatnim czasie w mediach pojawiały się informacje o prywatnej relacji dziennikarki politycznej i polityka opozycji. Mówił o tym m.in. Paweł Kukiz w wywiadzie dla RMF FM. Nie podał jednak żadnych nazwisk.

W najnowszym podcaście "Stan po burzy" zamiast Agnieszki Burzyńskiej wystąpiła Renata Grochal z "Newsweeka".

(MNIE, 02.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.