Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 01, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Czaban odchodzi z TVN24. Skupi się na swoim kanale YouTube

(screen YouTube)

Piotr Czaban poinformował na Twitterze, że nie jest już związany z TVN24, w którym pracował od 2009 r.

Czaban na razie nie planuje powrotu do mediów. Jak sam przyznaje, nie przesądza sprawy, ale nie jest w stanie jednoznacznie stwierdzić, czy powróci na tę ścieżkę kariery. Podkreśla, że nadal będzie informował o sytuacji na granicy z Białorusią na swoich social mediach i kanale youtube'owym "Czaban robi raban".

Piotr Czaban dołączył do TVN24 jako reporter 13 lat temu. W tym czasie był wielokrotnie nagradzany przez branżę w Polsce i za granicą. Jest laureatem takich nagród jak World Media Festivals (za reportaż "Szlak migracyjny Turcja-Białoruś-Polska" stworzony z Anną Borkowską-Minko i Patrykiem Szczepaniakiem), Nagród Radia Zet im. Andrzej Woyciechowskiego (za akcję "Uwolnić Omara" organizowaną z Karoliną Bacą-Pogorzelską) czy Nagrodę im. Dariusz Fikusa (za "Uwolnić Omara").

(01.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.