Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 29, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wakacyjna ramówka Rock Radia z konkursem dla słuchaczy i koncertami

W Festiwalu Klasyki Rocka biorą udział początkujący artyści, którzy chcą zaprezentować się przed szerszą widownią (fot. materiały prasowe)

W wakacyjnej ramówce Rock Radia (Grupa Radiowa Agory) znalazły się m.in. poranny konkurs dla słuchaczy i piątkowe koncerty nadawane z Hard Rock Cafe w Warszawie.

Od 1 lipca w każdy piątek wakacji w Hard Rock Cafe w Warszawie będą się odbywały – transmitowane przez Rock Radio – koncerty zespołów, które dostały się do półfinału drugiej edycji Festiwalu Klasyki Rocka. W festiwalu biorą udział początkujący artyści, którzy chcą zaprezentować się przed szerszą widownią.

Czytaj też: "Taniec z gwiazdami" w Polsacie nadal będzie w poniedziałki. Zatańczy Krzysztof Rutkowski

Nowością będzie emitowany w ramach poranka konkurs "Porno czy telenowela", w którym słuchacze będą musieli wskazać poprawne źródło cytatu. Ponadto stacja przywraca do oferty audycję "Cały rock wakacje" z klasyką rocka oraz przewodnik po wakacyjnych imprezach "Rock Radio na trawie". Rock Radio przygotowało też czwartą edycję Wielkiego Testu z Klasyki Rocka.

Wakacyjną ofertę wspiera promocja na antenie stacji, na jej stronie internetowej i na profilu Rock Radia na Facebooku.

Czytaj też: Lis nie pojawi się na razie w Tok FM w roli komentatora. Żakowski nie komentuje

(MNIE, 29.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.