Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 25, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Iza Koprowiak napisała książkę "Chwila Z - Rozmowy ważniejsze od futbolu". Ale goście!

Rozmowy z osobowościami polskiej piłki nożnej systematycznie ukazywały się na łamach "Przeglądu Sportowego" (fot. Empik.com)

29 czerwca premierę mieć będzie książka Izabeli Koprowiak - "Chwila Z - Rozmowy ważniejsze od futbolu". To zapis 25 rozmów publikowanych przez lata na łamach "Przeglądu Sportowego" z osobowościami związanymi z polską piłką nożną.

Książka została wydana w cyklu "Biblioteka Przeglądu Sportowego" przez wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska. Cena 27,75 zł. Zamówienia można składać poprzez stronę Empik.com.

Wśród 25 postaci występujących w książce są m.in. Robert Lewandowski, Paweł Janas, Michał Listkiewicz, Orest Lenczyk, Radosław Kałużny, Jacek Bąk, Marcin Mięciel, Radosław Majdan, Józef Wojciechowski, raper O.S.T.R. i inni. - Pewnie, że się boję odbioru, ale przeważa ta przeszywająca mnie radość i przekonanie, że jeśli robi się coś z serca, to musi wyjść dobre - napisała autorka na Facebooku.

Izabela Koprowiak od 2004 roku związała się z "Przeglądem Sportowym”. Jest też znana z internetowych serwisów Ringier Axel Springer Polska. Pojawia się także w materiałach wideo, jak np. „Onet rano”. Jest współautorką biografii Arkadiusza Onyszki „Fucking Polak. Nowe życie”, która ukazała się w 2016 roku i zebrała dobre recenzje.

(MAC, 25.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.