Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 25, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Meloradio postanowiło jednak zakończyć emisję autorskiej audycji Kayah

Program Kayah był nadawany w środowe popołudnia przez prawie pięć lat (fot. East News)

Piosenkarka Kayah znika z anteny Meloradia (Grupa Eurozet). Ostatnie wydanie jej audycji "Tu i teraz" zostanie nadane 29 czerwca.

- Umowa Meloradia z Kayah dobiega końca. W środę zostanie wyemitowany ostatni odcinek audycji "Tu i teraz". Będzie to podsumowanie spotkań artystki z wyjątkowymi gośćmi w Meloradiu na przestrzeni blisko pięciu lat - informuje Michał Aleksandrowicz, rzecznik prasowy Grupy Eurozet. Jak dodaje, redakcja nie wyklucza współpracy z artystką przy innych projektach.

Program Kayah był nadawany od października 2017 roku w środowe popołudnia. W audycji "Tu i teraz" piosenkarka opowiadała o tym, co ją inspiruje i fascynuje zarówno w zawodowym, jak i w codziennym życiu. Jej gośćmi na antenie byli m.in. aktorzy i piosenkarze.

(MNIE, 25.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.