Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 24, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Barbara Kurdej-Szatan w obsadzie. Polsat wyprodukuje kolejny serial na ukraińskiej licencji

W "Domku na szczęście" Barbara Kurdej-Szatan gra influencerkę, wielbicielkę zakupów i zabiegów kosmetycznych (fot. Wojciech Olkuśnik/East News)

Ruszyły zdjęcia do serialu Polsatu "Domek na szczęście", w którym role główne grają Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Zawierucha. To kolejny, po "Słudze narodu", serial Polsatu oparty na ukraińskiej licencji.

W serialu młode małżeństwo Bartek (Rafał Zawierucha), który jest pracownikiem banku, i influencerka Marianna (Barbara Kurdej-Szatan), musi nagle przeprowadzić się na wieś i podjąć się prowadzenia nietypowego biznesu - farmy strusi. W produkcji grają też m.in. Magdalena Stużyńska-Brauer i Robert Wabich.

Czytaj też: Kurdej-Szatan założyła fundację. "Z porywu serca"

Serial powstaje na podstawie ukraińskiej licencji, a produkuje go firma Polot Media. Za reżyserię i adaptację scenariusza odpowiada Piotr Wereśniak. Polsat nie podaje jeszcze terminu premiery serialu.

Czytaj też: Kurski wyrzuca z TVP Barbarę Kurdej-Szatan. Prokuratura wszczyna dochodzenie

Stacja pracuje też nad polską wersją ukraińskiego serialu komediowego "Sługa narodu". W oryginale główną rolę grał obecny prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. W polskiej adaptacji w głównego bohatera wciela się Marcin Hycnar.

(MNIE, 24.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.