Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 11, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat z prawami do polskiej wersji ukraińskiego serialu "Sługa narodu"

Serial "Sługa narodu" to historia nauczyciela Wasyla, który zostaje prezydentem Ukrainy (screen: YouTube/FilmFestival Cottbus)

Telewizja Polsat kupiła prawa do realizacji polskiej wersji ukraińskiego serialu komediowego "Sługa narodu". W oryginale główną rolę grał obecny prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski.

Informację o nabyciu praw podał należący do Grupy Polsat Plus serwis Pomponik.pl. "Presserwisowi" udało się nieoficjalnie potwierdzić te doniesienia. Z naszych informacji wynika, że projekt jest na początkowym etapie prac, a stacja nie przeprowadziła jeszcze castingów na odtwórców ról w serialu ani nie wybrała reżysera nowej produkcji.

"Sługa narodu" przedstawia historię nauczyciela Wasyla (w tę postać wcielił się Wołodymyr Zełenski), który niespodziewanie zaczyna odnosić sukcesy w polityce, a w końcu zostaje prezydentem Ukrainy.

Serial był emitowany pierwotnie od 2015 do 2019 roku w ukraińskiej stacji 1+1. Powstały jego trzy serie. Oryginalną wersję serialu w 2018 roku pokazywał w naszym kraju kanał wPolsce.pl.

(MNIE, 11.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.