Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 22, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TikTok sponsorem strategicznym Effie Awards Poland 2022

TikTok współpracuje z Effie od 2021 roku (fot. Hello Im Nik/Unsplash.com)

Aplikacja TikTok rozszerza współpracę z organizatorem Effie Awards Poland i została sponsorem strategicznym tegorocznej odsłony wydarzenia. Platforma będzie odpowiedzialna za wspieranie okołokonkursowych inicjatyw, takich jak szkolenia i webinary.

W ramach partnerstwa z prac konkursowych Effie zostanie wyłoniona jedna, która powalczy równolegle o nagrodę European TikTok Awards – powstałego w tym roku europejskiego programu TikToka dla biznesu, doceniającego najlepsze marki i agencje tworzące kreatywne i skuteczne kampanie na platformie.

Czytaj też: Wzrost wynagrodzeń i stawek w branży public relations

Partnerzy zaplanowali także wspólną komunikację w mediach cyfrowych oraz na platformie TikTok, z wykorzystaniem kanałów Effie Poland oraz TikTok for Business. Paweł Tyszkiewicz, dyrektor zarządzający SAR, organizatora Effie Awards, wyjaśnia, że pogłębienie współpracy z TikTokiem to naturalny krok, pokazujący zmiany zachodzące na rynku reklamowym. – Kampanie realizowane na TikToku są ważnym elementem kompleksowej strategii pozycjonowania wielu marek – mówi, podkreślając, że konkurs "nie mógł nie uwzględnić tego w swojej agendzie".

(KAP, 22.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.