Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

„Tygodnik Powszechny” wyda na jesieni specjalny magazyn literacki

W magazynie literackim "Tygodnika Powszechnego" ukażą się m.in. takie tematy, jak zmiany na rynku wydawniczym po pandemii oraz kierunki, w jakich podąża literatura w Polsce (fot. Pixabay.com/Hermann)

„Tygodnik Powszechny” szykuje na październik wydanie magazynu literackiego. Publikacja ukaże się przy okazji krakowskich Targów Książki i współorganizowanego przez tygodnik Festiwalu Conrada.

Jak mówi „Presserwisowi” Anna Pietrzykowska z „Tygodnika”, w wydaniu specjalnym pojawią się zapowiedzi i recenzje nowości książkowych, wywiady z autorami oraz eseje o literaturze.

Czytaj też: NIK prowadzi kontrolę w Krajowym Instytucie Mediów

– Przyjrzymy się m.in. temu, jak okres pandemii zmienił rynek wydawniczy i w jakim kierunku podąża literatura w Polsce. To będzie również okazja, by wydawnictwa zaprezentowały na łamach „Tygodnika” swoje nowości książkowe, których selekcji dokona redakcja i na podstawie tego wybierze tematy przewodnie magazynu – tłumaczy Pietrzykowska.

Kontakt dla wydawnictw, księgarni i organizatorów wydarzeń literackich zainteresowanych obecnością na łamach „TP”: [email protected]

Czytaj też: Viaplay nadal nie radzi sobie z technologią. Zaszkodzi to w przetargu na Ekstraklasę?

(MZD, 21.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.