Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 16, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W TVN Siedem nie będzie nowego serialu w miejsce "Brzyduli"

TVN Siedem emitował "Brzydulę" od października 2020 roku do maja 2022 (fot. Tomasz Urbanek/TVN)

Grupa TVN nie planuje emisji nowego codziennego serialu w miejsce "Brzyduli" z Julią Kamińską – ustalił "Presserwis".

TVN Siedem pod koniec maja zakończył nadawanie telenoweli "Brzydula", pokazywanej od poniedziałku do czwartku o 20.

"Trzeby wyczuć, kiedy postawić kropkę"

Nadawca nie będzie jednak kontynuować serialu, który wrócił na antenę w październiku 2020 roku po 11 latach przerwy. "Początkowo zakładaliśmy krótszą wersję, a powstały niemal cztery sezony. Ale jak to w każdej dobrej historii, trzeba wyczuć, kiedy postawić kropkę" – mówiła "Presserwisowi" w marcu Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa Siódemki. Pytana wówczas, czy w TVN Siedem pojawi się nowa codzienna telenowela, odpowiedziała: "Oczywiście myślimy o tym".

Czytaj też: Radiowa Trójka bez Aleksandry Kaczkowskiej. Nie przedłużono jej umowy

Grupa TVN – jak wynika z naszych informacji – zdecydowała jednak ostatecznie, że nie będzie szykować innego codziennego serialu, który zająłby pasmo w prime time po "Brzyduli".

Jak informowaliśmy, TVN nagle przerwał zdjęcia do nowych odcinków codziennego serialu "Bunt!" z Janem Wieczorkowskim w roli głównej.

Telenowelę "Brzydula" w sezonie zimowo-wiosennym oglądało w TVN Siedem 308 tys. widzów (dane Nielsen Media). W tytułowej roli występowała Julia Kamińska. W serialu grali też m.in. Filip Bobek, Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki i Maja Hirsch.

Czytaj też: Spółka Srebrna i Tomasz Sakiewicz podzielą się dywidendą ze Słowa Niezależnego

(KOZ, MNIE, 16.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.