Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 10, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanał Sportowy przedstawia nazwiska 29 autorów "Kwartalnika Sportowego"

Sprzedaż magazynu prowadzona będzie wyłącznie w księgarni internetowej Kanału Sportowego (screen: kiosk.kanalsportowy.pl)

W pierwszym numerze pisma tworzonego przez Kanał Sportowy pojawią się teksty autorstwa 29 dziennikarzy w większości związanych z mediami Krzysztofa Stanowskiego, Michała Pola, Tomasz Smokowskiego i Mateusza Borka.

Pierwszy numer "Kwartalnika Sportowego" ma mieć około 300 stron. Wśród autorów znajdą się m.in.: Jonathan Wilson, brytyjski dziennikarz związany z "The Guardian" oraz "Sport Ilustrated" i stały gość podcastu "Football Weekly", Zbigniew Boniek, były piłkarz i były prezes PZPN, Marcin Gortat, był koszykarz NBA i Przemysław Rudzki, redaktor naczelny Newonce.Sport. Poza tym w magazynie pojawią się teksty wszystkich założycieli Kanału Sportowego, jak i dziennikarzy związanych zarówno z kanałem youtube'owym oraz portalem Weszło.

Czytaj też: Hejt play. Dziennikarze sportowi nie przejmują się zasadami

Sprzedaż magazynu prowadzona będzie wyłącznie w księgarni internetowej Kanału Sportowego. Czasopismo zostanie wysłane do nabywców po 25 czerwca.

Press

Wśród twórców pierwszego numeru "Kwartalnika Sportowego" znaleźli się nie tylko dziennikarze (fot. Twitter/Kanał Sportowy)

(KAP, 10.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.